Co nowego na blogu?

Reklama w Internecie - najpopularniejsze sposoby

Opublikowano: 1 miesiąc 1 tydzień temu Autor: admin

Reklama internetowa to bardzo ważne narzędzie, dzięki któremu możemy rozwijać i promować naszą markę. Często jednak, gdy chcemy rozpocząć reklamowanie się w sieci, nie wiemy do końca, jakie mamy opcje do wyboru i w którą stronę skierować swoje kroki. W tym tekście przedstawiamy wszystkie najpopularniejsze typy reklamy internetowej, na które warto zwrócić uwagę.

pokaż więcej »

Jak za darmo promować swoją firmę w Google?

Opublikowano: 3 miesiące 1 tydzień temu Autor: admin

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była obecna w Internecie, nie możesz zignorować najważniejszego narzędzia internetowego: Google. Dzięki różnym platformom, które rozwinął w ostatnich latach, ten gigant umożliwia firmom każdej wielkości promowanie swojej marki na rynkach światowych, ale także wśród klientów w tym samym mieście lub okolicy.

pokaż więcej »

Nowa usługa - katalogowanie stron

Opublikowano: 1 rok 5 dni temu Autor: admin

Do naszej oferty wprowadzamy nową usługę - katalogowanie stron. Od teraz dodając swoją stronę do naszych katalogów możesz wybrać usługę katalogowania, dzięki której dodamy Twoją stronę do wszystkich naszych katalogów od A do Z za Ciebie! Przygotujemy unikalne opisy dla Twojej strony i dodany Twój wpis do 15 naszych katalogów.

pokaż więcej »

Oszczędzaj do 80%!

Opublikowano: 1 rok 1 tydzień temu Autor: admin

Miło nam poinformować, iż właśnie uruchomiliśmy nową promocję w naszych katalogach, dzięki której dodając wpis do wszystkich naszych katalogów korzystając z multikodu oszczędzasz nawet do 80%. Multikod to specjalny kod, dzięki któremu dodasz swój wpis "jednym kodem" do wszystkich katalogów z naszej listy bez potrzeby...

pokaż więcej »

Zmiany i nowe funkcje wpisu TITANIUM 30

Opublikowano: 1 rok 1 tydzień temu Autor: admin

W ostatnim czasie wprowadziliśmy szereg zmian w grupach wpisów w naszych katalogach. Wygaszone zostały całkowicie mniej popularne grupy titanium 90, titanium 180 czy titanium PLUS, przy czym wpisy, które znajdują się w wymienionych grupach będą nadal w nich się znajdować i wyświetlać aż do zakończenia okresu Premium, na który zostały wykupione.

pokaż więcej »

Multikod 30 w cenie standardowego

Opublikowano: 1 rok 3 miesiące temu Autor: admin

Właśnie uruchomiliśmy promocję dla opcji Multikod 30, dzięki której można dodać wpis do wszystkich naszych katalogów w cenie Multikodu standard, przy czym otrzymujemy dodatkowe korzyści takie jak m.in. wpis wyróżniony kolorystycznie ramką. Dodając wpis korzystając z opcji Multikod 30 teraz w promocji zaoszczędzisz 50%!

pokaż więcej »

Wpis titanium 365 w promocji

Opublikowano: 1 rok 4 miesiące temu Autor: admin

Uruchomiliśmy niecodzienną promocję dla wpisu titanium 365. Teraz zakupisz najmocniejszy wpis titanium 365 z 30% rabatem! Warto w tym miejscu wspomnieć, iż ta opcja wpisu oprócz szeregu innych udogodnień posiada dodatkowo bezpośredni link do strony na liście wpisów, na których się znajduje.

pokaż więcej »

Wyszukaj w GUS

Opublikowano: 1 rok 11 miesięcy temu Autor: admin

Wprowadziliśmy nową funkcję "Wyszukaj w GUS", która służy do automatycznego pobrania danych firmy z bazy danych Głównego Urzędu Statystycznego. Wystarczy, że podczas wypełniania formularza dodawania wpisu wprowadzisz NIP, REGON lub KRS w polu "Wyszukaj w GUS" a dane firmy zostaną pobrane bezpośrednio do formularza.

pokaż więcej »

Nowy projekt katalogu Promuje.eu

Opublikowano: 2 lata 1 miesiąc temu Autor: admin

Mamy wielką przyjemność zaprezentować nasz nowy projekt katalogu stron pod adresem Promuje.eu opartym na całkowicie nowym silniku iDir, którego autorem jest dobrze znany w kręgach SEO Mariusz Wysokiński założyciel Firmy INTELEKT znany też bliżej, jako General_Depet m. in. z Forum PIO.

pokaż więcej »