Kancelaria prawna TEBI. Kancelaria Radców Prawnych z siedzibą w Bydgoszczy. W Kancelarii prawnej TEBI w Bydgoszczy stawiamy na indywidualne podejście do każdej sprawy. Nasza kancelaria adwokacka (z ponad 35-letnim doświadczeniem) oferuje kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie sprostać nawet mocno wymagającym wyzwaniom prawnym.

Nasza specjalizacja obejmuje szeroki zakres dziedzin prawa. W obszarze prawa cywilnego zajmujemy się sporządzaniem i analizą umów, reprezentacją w sprawach spadkowych oraz dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych. W zakresie prawa pracy oferujemy doradztwo dla pracodawców i pracowników, przygotowywanie regulaminów pracy oraz reprezentację w sporach pracowniczych. Kancelaria TEBI świadczy również usługi w zakresie prawa gospodarczego. W tym obsługę prawną firm i spółek, doradztwo w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz negocjacje i sporządzanie umów handlowych.

W dziedzinie prawa nieruchomości Kancelaria Radców Prawnych TEBI z Bydgoszczy zapewnia doradztwo prawne przy transakcjach kupna-sprzedaży. A także obsługę prawną inwestycji budowlanych oraz zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi. Zajmujemy się również prawem administracyjnym - w tym reprezentacją przed organami administracji publicznej. Dodatkowo - pomocą w uzyskiwaniu zezwoleń i licencji oraz doradztwem w sprawach związanych z planowaniem przestrzennym.

Zespół Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych TEBI składa się z doświadczonych prawników. Stale podnosimy swoje kwalifikacje by zapewnić solidny standard usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.tebi.com.pl gdzie znajdziesz więcej informacji o naszej ofercie oraz dane kontaktowe. Kancelaria Prawna TEBI to miejsce, gdzie znajdziesz profesjonalne wsparcie prawne.


Nazwa firmy TEBI KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW - BOJARSKI, MARZEC I PARTNERZY
Ulica Poznańska 31
Kod pocztowy 85-129
Miejscowość Bydgoszcz
Region Kujawsko-pomorskie
NIP 9532457638
Regon 09314894800000
Telefon 52 348 26 70
E-Mail biuro@tebi.com.pl
GPS 53.121945N, 17.990000E

Komentarze