Regulamin

 1. Każdy wpis do katalogu jest weryfikowany przez Administratora pod kątem poprawności i zgodności z regulaminem.
 2. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość dodania wpisu do katalogu.
 3. Po weryfikacji wpisu jest on publikowany w ciągu 24 godzin roboczych od chwili zgłoszenia strony, pod warunkiem zgodności z poniższym regulaminem.
 4. W katalogu nie będą publikowane wpisy stron, które są sprzeczne z polskim stanem prawnym i prawem międzynarodowym, propagujące pornografię, erotykę, rasizm, przemoc i agresję, wzywające do nienawiści religijnej i etnicznej, zawierające treści wulgarne, faszystowskie, bądź też dotyczące hazardu, zakładów bukmacherskich, narkotyków, dopalaczy lub Otwartych Funduszy Emerytalnych. Akceptacji nie otrzymają strony w budowie, tzw. „farmy linków”, szablonowe strony systemów partnerskich, wizytówki, strony na bezpłatnych aliasach, strony obcojęzyczne, witryny o tej samej treści pod różnymi domenami, strony, do których prowadzą bezpłatne aliasy internetowe, bądź z przeważającą ilością reklam nad treścią. Katalog nie publikuje wpisów stron o niskiej wartości merytorycznej i estetycznej, serwisów namawiających do zarabiania za pomocą getpaid, surf bar, czy klikania w reklamy i e-maile, bądź też takich stron, które powstały wyłącznie w celu przekierowania na inną. Wpisy z linkiem zwrotnym na podstronie, do której nie ma odnośnika z danego serwisu, są nie zgodne z regulaminem.
 5. Tytuł musi zawierać adres strony lub nazwę firmy, przykład: Promuje.eu tu inne słowa określające stronę.
 6. Opis, będący integralną częścią wpisu strony, powinien być rzeczowy, unikalny, poprawny pod względem ortograficznym i gramatycznym, odpowiadający rzeczywistej treści zgromadzonej na stronie. Wpisy posiadające niedbałe, nieadekwatne lub też przesycone dużą ilością słów kluczowych opisy, nie zostaną zaakceptowane przez Administratora.
 7. Słowa kluczowe wpisywane powinny być małymi literami, oddzielone przecinkiem, przykład: katalog stron, promuje, reklama twojej strony, strony www.
 8. Adres dodany do wpisu strony powinien prowadzić do strony głównej serwisu. Zgłoszenia podstron oraz subdomen w obrębie serwisu nie będą akceptowane.
 9. Wybrana kategoria wpisu musi być zgodna z treścią zgłaszanej strony.
 10. Strony powszechnie traktowane, jako spam nie będą dodawane do katalogu, a Administrator bezpowrotnie je zbanuje.
 11. W przypadku wyboru wpisu gold „Polecane strony” link do wpisu będzie wyświetlany od 30 do 365 dni lub dożywotnio w zależności od wybranej opcji wpisu, razem z innymi, losowo wybranymi stronami. Ilość wyświetleń reklamy witryny użytkownika zależy od ilości odwiedzin oraz ilości wszystkich reklam.
 12. Redakcja Katalogu oświadczają, że nie ponoszą odpowiedzialności za treść linków oraz za treść stron, do których one prowadzą.
 13. Redakcja Katalogu dokłada wszelkich starań, aby działał on niezawodnie i prawidłowo.
 14. Redakcja Katalogu zastrzega sobie możliwość usunięcia wpisu serwisu, bez konieczności podawania powodu.
 15. Redakcja Katalogu zastrzega sobie prawo do poprawy opisu strony wedle wewnętrznych wytycznych oraz takich, które nie będą powodować błędnych oraz nieprawidłowych wyświetleń serwisu.
 16. Podczas dodawania strony do naszej bazy Użytkownik ma możliwość uzupełnienia nieobowiązkowych pól dla firm tzw. "Wizytówki", co skutkuje upublicznieniem danych firmowych osobom odwiedzających nasz serwis m. in. nazwa firmy, adres nip, numer telefonu, etc. w zależności od jego wyboru, tym samym Użytkownik wyraża zgodę na publikację danych swojej Firmy w naszym serwisie.
 17. Adresy e-mail zebrane z formularzy mogą zostać wykorzystane przez Katalog Promuje.eu do wysyłania informacji handlowych oraz marketingowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, użytkownik tym samym udziela zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.
 18. Użytkownik w każdej chwili ma możliwość rezygnacji z usługi otrzymywania ofert w postaci listów elektronicznych, jak również cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofniecie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Użytkownika jest równoznaczne z usunięciem wcześniej dodanego wpisu/ów z naszej bazy wraz z wszelkimi danymi.
 19. Każdy użytkownik zgłaszający wpis strony do katalogu jednocześnie oświadcza, że jest jej właścicielem lub też działa z polecenia prawnych jej właścicieli.
 20. Strony naruszające punkty niniejszego regulaminu nie zostaną dodane do Katalogu, a uiszczona opłata za moderację wpisu nie zostanie zwrócona.
 21. Strony, które naruszą postanowienia regulaminu w przyszłości, będą usuwane bez zwrotu poniesionej opłaty.
 22. Wszelkie reklamacje odnoszące się do wykorzystywania kodów SMS należy kierować pod adres cashbill.pl.
 23. Operatorem Katalogu jest firma Monika Masiak Majewska z siedzibą w Straszynie, ul. Dworcowa 33/1, kod pocztowy 83-010, NIP: 5832584497, REGON: 221125839.
 24. Regulamin wchodzi w życie od momentu jego opublikowania.
 25. Zgłoszenie wpisu strony do Katalogu jest jednoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

Zapoznaj sie z naszą Polityką Prywatności.
Rozliczenia płatności SMS oraz płatności internetowych obsługuje Cashbill.pl.