Dlaczego warto?

Dlaczego warto dodać wpis właśnie do naszych katalogów? Wszystkie nasze katalogi umieszczone są na markowych serwerach dedykowanych firmy DELL a ich dostępność jest stale monitorowana, dzięki czemu możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie w swojej klasie! Każdy z naszych katalogów posiada dedykowany adres IP oraz Reverse DNS niewspółdzielony z innymi stronami, co pozwala m. in. na szybszą indeksację wpisów przez wyszukiwarki internetowe, większą wiarygodność oraz znacznie lepsze właściwości SEO (Search Engine Optimization).

 1. Wszystkie nasze katalogi posiadają własne dedykowane adresy IP oraz Reverse DNS (PTR record).
 2. Dla każdego katalogu wdrożono certyfikat SSL A+ (HTTPS) oraz protokół HTTP/2.
 3. Adresy stron można dodać, jako HTTP jak również, jako HTTPS.
 4. Jakość! Używamy szybkich oraz stabilnych serwerów dedykowanych - uptime 99,9%.
 5. Nasze katalogi są polecane na wielu blogach oraz listach wskazujących dobre katalogi stron.
 6. Dodając stronę do naszych katalogów zyskujesz pewność stabilności swojego wpisu (katalogujemy strony od 2006 roku).
 7. Nasi Moderatorzy dbają o Twój wpis - zawsze starają się „wyłapać” i poprawić ew. błędy, aby Twój wpis został opublikowany w najlepszej możliwej formie.
 8. Jeśli z jakiś przyczyn Twój wpis nie będzie mógł zostać opublikowany powiadomimy Cię o tym! Podpowiemy, jakich należy dokonać poprawek, aby został aktywowany - skorygujemy go bezpłatnie.
 9. Katalogi są moderowane na bieżąco, więc Twój wpis pojawi się maksymalnie do 24 godzin roboczych.
 10. Wystawiamy faktury VAT.

Opinie naszych Użytkowników:

 • "Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z Państwa katalogów :)! Szybkie dodawanie wpisów, łatwa i przejrzysta obsługa, przystępne ceny! To jest to oby tak dalej!" - leechu_art.
 • "Jak dla mnie posiadacie najlepsze katalogi w sieci! Dodaje zawsze swoje strony do Was." - JaCa.
 • "Bardzo dobrze prowadzony i ładny katalog." - WaldemarM.
 • "Te katalogi to naprawdę perełki, życzyłbym sobie żeby właściciele wszystkich katalogów podchodzili do swojej pracy tak jak Państwo. Pozdrawiam." - Szymon.
 • "Zero spamu, widać, że właściciel panuje nad jego zawartością. Dodałem tutaj wszystkie swoje serwisy." - maras1.
 • "Dawno nie było takich perełek :D Miodzio. I love it." - arianek444.
 • "Super katalog." - dareczekdario.
 • "Pełen konkret :D." - sqnbn.
 • "Również polecam katalog. To najlepsze miejsce nie tylko na linki, ale i do przetestowania ludzi od katalogowania/copy - dodawane są tylko unikalne i dobre opisy :)." - AQQry.
 • Zadbana grupa katalogów gdzie wszystko działa i wygląda jak należy. Wpisy zaindeksowały się w "G" na drugi dzień po akceptacji. Pierwsze moje wpisy dodawałem w 2014 roku, obecnie dzięki sprawnemu panelowi użytkownika była możliwość ich edycji na aktualną. Same zalety z działania. Polecam każdemu. - Tomasz K.

Przed dodaniem wpisu sugerujemy, abyś zapoznał się z naszym regulaminem - dzięki temu unikniemy nieporozumień, a Twój wpis zostanie dodany do bazy naszego katalogu.


W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.