Pomoc

W naszym katalogu stron masz możliwość dodania wpisu od jednej do trzech, wybranych przez siebie kategorii, w zależności od opcji wpisu. Koszt dodania pojedynczego wpisu już od 6 PLN.

Dodanie wpisu:

Dodanie wpisu możliwe jest tylko dla zalogowanych użytkowników, dlatego przed dodaniem wpisu należy dokonać rejestracji, dzięki której uzyskujesz w przyszłości możliwość edycji swoich wpisów. Aby dokonać rejestracji wybierz zakładkę "Zaloguj się" i przejdź do rejestracji lub "Dodaj wpis" i wybierz opcję, do której zamierzasz dodać wpis. W kolejnym kroku zostaniesz przeniesiony do okna logowania, w którym należy wybrać opcję rejestracji. Po uzupełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego w ciągu kilku minut otrzymasz od nas e-mail aktywacyjny, dzięki któremu aktywujesz swoje konto. Wystarczy, że klikniesz w znajdujący się w nim link i będziesz mógł zalogować się na swoje konto. Po zalogowaniu, każdy wpis, który dodasz do katalogu, zostanie przypisany do Twojego profilu. Do rejestracji w naszym katalogu można również wykorzystać konta społecznościowe Facebook oraz Twitter.

Dodanie komentarza oraz ocena wpisów:

Możliwość komentowania oraz oceny wpisów posiadają wyłącznie zarejestrowani użytkownicy.

Odrzucenie wpisu:

Może się zdarzyć sytuacja, iż Twój wpis nie zostanie zaakceptowany przez moderatora ze względów regulaminowych. Zostanie on przeniesiony do grupy "oczekuje na ponowne rozpatrzenie" oraz zostanie przesłana odpowiednia informacja o tym fakcie na wskazany adres e-mail wraz z instrukcją jak postępować, aby wpis został zaakceptowany. W większości przypadków będą to błędy, które można poprawić i wpis po naniesieniu niewielkich poprawek zostanie zaakceptowany. Zobacz, jakie przyczyny mogą spowodować odrzucenie Twojego wpisu, sprawdź jak postępować w przypadku odrzucenia wpisu w naszym centrum pomocy.

Brak miniaturki:

Jeśli przy Twoim wpisie nie wygenerowała się miniaturka strony należy zwrócić się do administratora Twojego serwera z prośbą o odblokowanie zapytań zewnętrznych serwerów. Po odblokowaniu zapytań prześlij do nas poprzez formularz kontaktowy dyspozycję wygenerowania nowej miniaturki.

Wizytówka dla firm:

Wizytówka służy do zaprezentowania danych teleadresowych firmy lub instytucji, w tym m. in. adresu, numerów kontaktowych, czy też odnośników do serwisów społecznościowych. Wizytówka jest dostępna dla wszystkich opcji wpisów. Część danych można pobrać automatycznie z bazy danych Głównego Urzędu Statystycznego wpisując numer NIP, REGON lub KRS w polu "Wyszukaj w GUS", dzięki czemu unikniemy ewentualnych pomyłek.

Faktury VAT:

Wystawiamy faktury VAT, aby otrzymać fakturę należy przesłać do 7 dni roboczych od daty zakupu swoje dane oraz ID płatności lub zakupiony kod w Cashbill poprzez nasz formularz kontaktowy. Nie wystawiamy faktur dla usług zakupionych poprzez SMS, zakup usługi będzie uwidoczniony na fakturze otrzymanej od operatora GSM.