Pomoc

W naszym katalogu stron masz możliwość dodania wpisu od jednej do trzech, wybranych kategorii, w zależności od opcji wpisu. Koszt dodania pojedynczego wpisu już od 6 PLN z VAT.


Rejestracja nowego użytkownika:


Rejestracja w katalogu (zalecane):

Dla większości użytkowników zalecana jest przed dodaniem wpisu rejestracja w katalogu, dzięki której uzyskujesz w przyszłości możliwość pełnej edycji swoich wpisów. Aby dokonać rejestracji wybierz zakładkę "Zaloguj się" i przejdź do rejestracji. Po uzupełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego w ciągu kilku minut otrzymasz od nas e-mail aktywacyjny, dzięki któremu aktywujesz swoje konto. Wystarczy, że klikniesz w znajdujący się w nim link i będziesz mógł zalogować się na swoje konto. Po zalogowaniu, każdy wpis, który dodasz do katalogu, zostanie przypisany do Twojego profilu. Do rejestracji w naszym katalogu można również wykorzystać konta społecznościowe Facebook oraz Twitter.

Okno logowania - przykład

Konto tymczasowe:

Opcja ta jest przeznaczona dla osób, które dodają większe ilości wpisów dla różnych adresów e-mail np. Agencji Reklamowych SEO/SEM.

Możesz dodać wpis pomijając rejestrację, aby tego dokonać przejdź do formularza dodawania wpisu „Dodaj wpis” wybierz opcję wpisu i wypełnij formularz. W ostatnim kroku „Podsumowanie” będziesz mógł wpisać adres e-mail, do którego zostanie przypisany wpis. Po dodaniu wpisu zostanie utworzone konto tymczasowe skojarzone z podanym adresem e-mail.

Pamiętaj: korzystając z konta tymczasowego nie będziesz miał możliwości zarządzania wpisem w tym jego edycji.

Aby zmienić konto tymczasowe w pełnoprawne konto użytkownika przejdź do panelu logowania i wybierz opcję resetu hasła wybierając opcję przypomnienia hasła. Po wybraniu hasła uzyskasz dostęp do konta użytkownika i będziesz mógł zarządzać wpisem.

Reset hasła - przykład


Jak prawidłowo dodać wpis:


Aby dodać wpis do katalogu wybierz zakładkę „Dodaj wpis” wybierz opcję wpisu oraz kolejno wypełnij pola formularza:

Formularz dodawania strony - przykład

Tytuł:

W tytule można zamieścić frazy związane z tematyką dodawanej strony należy jednak pamiętać, że tytuł musi zawierać adres strony lub nazwę Firmy, przykład:

  • TwojaStrona.pl - tu inne słowa określające stronę

W tytule nie należy umieszczać znaków specjalnych m.in. („”!/|*). Dozwolone znaki: myślnik, przecinek.

Opis:

Opis dodawanej strony musi być unikalny, rzeczowy oraz pozbawiony błędów ortograficznych, jak również stylistycznych.

Słowa kluczowe (tagi):

Słowa kluczowe należy wpisywać małymi literami oddzielając je przecinkiem, przykład:

  • reklama strony www, katalog stron, katalogowanie stron, promocja strony www

Wizytówka (pola nieobowiązkowe):

Wizytówka służy do zaprezentowania danych teleadresowych firmy lub instytucji, w tym m. in. adresu, numerów kontaktowych, czy też odnośników do serwisów społecznościowych. Wizytówka jest dostępna dla wszystkich opcji wpisów. Część danych można pobrać automatycznie z bazy danych Głównego Urzędu Statystycznego wpisując numer NIP, REGON lub KRS w polu "Wyszukaj w GUS", dzięki czemu unikniemy ewentualnych pomyłek.

Wizytówka (pola nieobowiązkowe) - przykład


Moderacja:


Nasz katalog jest moderowany na bieżąco, dlatego możesz mieć pewność, że Twój wis zostanie dodany maksymalnie w ciągu 24 godzin roboczych, jeśli tylko spełnia założenia regulaminu.

Odrzucenie wpisu:

Może się zdarzyć sytuacja, iż Twój wpis nie zostanie zaakceptowany przez moderatora ze względów regulaminowych. Zostanie on przeniesiony do grupy "oczekuje na ponowne rozpatrzenie" oraz zostanie przesłana odpowiednia informacja o tym fakcie na wskazany adres e-mail wraz z instrukcją jak postępować, aby wpis został zaakceptowany. W większości przypadków będą to błędy, które można poprawić i wpis po naniesieniu niewielkich poprawek zostanie zaakceptowany. Zobacz, jakie przyczyny mogą spowodować odrzucenie Twojego wpisu, sprawdź jak postępować w przypadku odrzucenia wpisu w naszym centrum pomocy.

Brak miniaturki:

Jeśli przy Twoim wpisie nie wygenerowała się miniaturka strony należy zwrócić się do administratora Twojego serwera z prośbą o odblokowanie zapytań zewnętrznych serwerów. Po odblokowaniu zapytań prześlij do nas poprzez formularz kontaktowy dyspozycję wygenerowania nowej miniaturki.

Brak miniaturki - przykład

Dodanie komentarza oraz ocena wpisów:

Możliwość komentowania oraz oceny wpisów posiadają wyłącznie zarejestrowani użytkownicy.


Faktury VAT:


Wystawiamy faktury VAT, aby otrzymać fakturę należy przesłać do 7 dni roboczych od daty zakupu swoje dane oraz ID płatności lub zakupiony kod w Cashbill poprzez nasz formularz kontaktowy. Nie wystawiamy faktur dla usług zakupionych poprzez SMS, zakup usługi będzie uwidoczniony na fakturze otrzymanej od operatora GSM.