Pomoc

W naszym katalogu stron masz możliwość dodania wpisu od jednej do trzech, wybranych przez siebie kategorii, w zależności od opcji wpisu. Koszt dodania pojedynczego wpisu już od 6 PLN.

Dodanie wpisu:

Dodanie wpisu możliwe jest tylko dla zalogowanych użytkowników, dlatego przed dodaniem wpisu należy dokonać rejestracji, dzięki której uzyskujesz w przyszłości możliwość edycji swoich wpisów. Aby dokonać rejestracji wybierz zakładkę "Zaloguj się" i przejdź do rejestracji lub "Dodaj wpis" i wybierz opcję, do której zamierzasz dodać wpis. W kolejnym kroku zostaniesz przeniesiony do okna logowania, w którym należy wybrać opcję rejestracji. Po uzupełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego w ciągu kilku minut otrzymasz od nas e-mail aktywacyjny, dzięki któremu aktywujesz swoje konto. Wystarczy, że klikniesz w znajdujący się w nim link i będziesz mógł zalogować się na swoje konto. Po zalogowaniu, każdy wpis, który dodasz do katalogu, zostanie przypisany do Twojego profilu. Do rejestracji w naszym katalogu można również wykorzystać konta społecznościowe Facebook oraz Twitter.

Dodanie komentarza oraz ocena wpisów:

Możliwość komentowania oraz oceny wpisów posiadają wyłącznie zarejestrowani użytkownicy.

Odrzucenie wpisu:

Może się zdarzyć sytuacja, iż Twój wpis nie zostanie zaakceptowany przez moderatora ze względów regulaminowych. Zostanie on przeniesiony do grupy "oczekuje na ponowne rozpatrzenie" oraz zostanie przesłana odpowiednia informacja o tym fakcie na wskazany adres e-mail wraz z instrukcją jak postępować, aby wpis został zaakceptowany. W większości przypadków będą to błędy, które można poprawić i wpis po naniesieniu niewielkich poprawek zostanie zaakceptowany. Zobacz, jakie przyczyny mogą spowodować odrzucenie Twojego wpisu, sprawdź jak postępować w przypadku odrzucenia wpisu w naszym centrum pomocy.

Brak miniaturki:

Jeśli przy Twoim wpisie nie wygenerowała się miniaturka strony należy zwrócić się do administratora Twojego serwera z prośbą o odblokowanie zapytań zewnętrznych serwerów. Po odblokowaniu zapytań prześlij do nas poprzez formularz kontaktowy dyspozycję wygenerowania nowej miniaturki.

Wizytówka dla firm:

Wizytówka służy do zaprezentowania danych teleadresowych firmy lub instytucji, w tym m. in. adresu, numerów kontaktowych, czy też odnośników do serwisów społecznościowych. Wizytówka jest dostępna dla wszystkich opcji wpisów.

Faktury VAT:

Wystawiamy faktury VAT, aby otrzymać fakturę należy przesłać do 7 dni roboczych od daty zakupu swoje dane oraz ID płatności lub zakupiony kod w Cashbill poprzez nasz formularz kontaktowy. Nie wystawiamy faktur dla usług zakupionych poprzez SMS, zakup usługi będzie uwidoczniony na fakturze otrzymanej od operatora GSM.

Dlaczego warto?

 1. Katalog Promuje.eu posiada dedykowany adres IP oraz Reverse DNS (PTR record).
 2. W katalogu wdrożono certyfikat SSL A+ (HTTPS) oraz protokół HTTP/2.
 3. Adresy stron można dodać, jako HTTP jak również, jako HTTPS.
 4. Jakość! Używamy szybkich oraz stabilnych serwerów dedykowanych - uptime 99,9% - sprawdź nasz monitor dostępności.
 5. Dodając stronę do naszego katalogu zyskujesz pewność stabilności swojego wpisu (katalogujemy strony od 2006 roku).
 6. Nasi Moderatorzy dbają o Twój wpis - zawsze starają się „wyłapać” i poprawić ew. błędy, aby Twój wpis został opublikowany w najlepszej możliwej formie.
 7. Jeśli z jakiś przyczyn Twój wpis nie będzie mógł zostać opublikowany powiadomimy Cię o tym! Podpowiemy, jakich należy dokonać poprawek, aby został aktywowany - skorygujemy go bezpłatnie.
 8. Nasz katalog jest moderowany na bieżąco, więc Twój wpis pojawi się maksymalnie do 24 godzin roboczych.

Opinie naszych Użytkowników:

 • "Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z Państwa katalogów :)! Szybkie dodawanie wpisów, łatwa i przejrzysta obsługa, przystępne ceny! To jest to oby tak dalej!" - leechu_art.
 • "Jak dla mnie posiadacie najlepsze katalogi w sieci! Dodaje zawsze swoje strony do Was." - JaCa.
 • "Bardzo dobrze prowadzony i ładny katalog." - WaldemarM.
 • "Te katalogi to naprawdę perełki, życzyłbym sobie żeby właściciele wszystkich katalogów podchodzili do swojej pracy tak jak Państwo. Pozdrawiam." - Szymon.
 • "Zero spamu, widać, że właściciel panuje nad jego zawartością. Dodałem tutaj wszystkie swoje serwisy." - maras1.
 • "Dawno nie było takich perełek :D Miodzio. I love it." - arianek444.
 • "Super katalog." - dareczekdario.
 • "Pełen konkret :D." - sqnbn.
 • "Również polecam katalog. To najlepsze miejsce nie tylko na linki, ale i do przetestowania ludzi od katalogowania/copy - dodawane są tylko unikalne i dobre opisy :)." - AQQry.

Przed dodaniem wpisu sugerujemy, abyś zapoznał się z naszym regulaminem - dzięki temu unikniemy nieporozumień, a Twój wpis zostanie dodany do bazy naszego katalogu.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.