O Nas

Wybierając firmę, która zajmuje się katalogowaniem stron, najlepiej stawiać na sprawdzone marki. Nasza firma zajmuje się katalogowaniem od 2006 roku i posiada w tej dziedzinie duże doświadczenie. Przede wszystkim każdy z naszych katalogów posiada własny dedykowany adres IP. Jednocześnie warto zauważyć, iż certyfikat SSL A+ (HTTPS) został wprowadzony we wszystkich naszych katalogach, co daje gwarancję najwyższego bezpieczeństwa w swojej klasie.

Twórcy stron internetowych na pewno docenią fakt, że adres strony można dodać w formie HTTP jak również HTTPS. Wyznajemy prostą zasadę "zero kompromisów", dlatego też wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Nasze markowe dedykowane serwery firmy DELL posiadają m. in. duże nadwyżki sprzętowe oraz ochronę przed atakami DDoS, aby zapewnić usługi na najwyższym możliwym poziomie. Nasze katalogi są wymieniane na wielu prestiżowych listach udostępnianych w Internecie i są polecane przez samych użytkowników.

Należy pamiętać, że decydując się na dodanie wpisu do katalogów naszej firmy można być pewnym jego stabilności. Administratorzy, którzy czuwają nad bezpieczeństwem oraz stabilnością naszych usług mają wieloletnie doświadczenie oraz ciągle wprowadzają nowe rozwiązania. Warto także wspomnieć o moderatorach, którzy prowadzą edycję wpisów. Każdy wpis przed dodaniem jest sprawdzany, dzięki czemu ewentualne błędy można bardzo szybko usunąć. Dzięki temu rozwiązaniu zachowana jest najlepsza możliwa forma wpisu. Reklama strony www jest bardzo ważna, jeżeli zależy nam, żeby nasz biznes odniósł sukces. Katalog stron znacznie ułatwia to zadanie, ponieważ umożliwia potencjalnym użytkownikom znalezienie danej strony.

Nawet, jeżeli Twój wpis nie będzie mógł być opublikowany to moderator Cię o tym poinformuje i wspólnie będziecie mogli naprawić popełnione błędy. Warto zauważyć, że każdy katalog jest moderowany regularnie, dlatego wpisy, które dodajesz pojawią się na stronie najpóźniej do 24 godzin roboczych a w wielu wypadkach już po kilkunastu minutach. Na uwagę zasługuje także multikod, który jest specjalnym kodem. Umożliwia on dodanie strony do każdego katalogu z naszej listy. Nie musimy jednocześnie dokonywać zakupu wielu oddzielnych kodów, dlatego jest to duża oszczędność czasu a dodatkowo w niektórych przypadkach można zaoszczędzić nawet 50% na poniesionych kosztach. Kody w naszych katalogach nie posiadają terminu ważności, dlatego też można je wykorzystać w dowolnym terminie.

Zapraszamy, redakcja Promuje.eu.