Este-Secura.pl kursy i szkolenia BHP

Este-Secura.pl kursy i szkolenia BHP

Dodano: 3 lata 6 miesięcy temu
Szkolenia bhp w ogromnym wyborze zapewniane przez firmę o trzydziestoletnim doświadczeniu to najlepsza metoda na zagwarantowanie sobie czy swoim pracownikom kursów wartych uwagi. Wszystkie kursy bhp realizowane są na bardzo wysokim poziomie, nad ich przygotowaniem czuwa wielu rutynowanych wykładowców.

Firma prowadzi szkolenia stacjonarne, kursy samokształcenia gdzie klient otrzymuje materiały i pomoc eksperta, a także szkolenia bhp online - najszybsza, najwygodniejsza i najtańsza forma szkolenia, z której jednak nie wszystkie osoby mogą skorzystać - szczegóły na stronie firmy. Jak łatwo się domyślić, w zasobach szkoleniowych tej firmy są oczywiście wstępne i okresowe kursy bhp. Firma realizuje szkolenia bhp nawet w przypadku pracowników z branży, czyli mówiąc potoczne behapowców. Są to specjalistyczne szkolenia, których poziom sprosta wymaganiom kursów niezbędnych dla takich osób.

Doświadczenie firmy i jej zasoby, pozwalają na dostarczanie szkoleń bhp w krótkich okresach, także w przypadku gdy potrzeba przeprowadzić wiele różnych szkoleń bhp dla większej grupy pracowników. Stacjonarne kursy bhp firma przeprowadza w zakładzie, który zamawia szkolenia lub w swej sali do szkoleń w Krakowie, w zależności od tego jak wybierze klient.
Nazwa firmy Este Secura BHP Szkolenia i Usługi
Ulica Bonarka 21/B64
Kod pocztowy 30-415
Miejscowość Kraków
Region Małopolskie
NIP 6760111688
Regon 350525125
Telefon 12 422 37 27