Istniejemy na rynku w branży związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy, ochroną przeciwpożarową i innymi pokrewnymi tematami od 2012 roku. Zaufało nam już wielu przedsiębiorców z branży oświatowej, farmaceutycznej, medycznej, budowlanej, produkcyjnej, gastronomicznej, finansowej, transportowej i wielu innych, ale jesteśmy cały czas otwarci na dalszy rozwój i współpracę z przedsiębiorcami praktycznie z każdej branży.

Oferujemy Państwu szkolenia bhp, szkolenia ppoż i z pierwszej pomocy oraz kompleksowe usługi BHP, w zakres których poza szkoleniami bhp wchodzą również następujące czynności: ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy i w drodze do pracy i sporządzanie pełnej dokumentacji w tym zakresie, opracowanie instrukcji bhp, ocen ryzyka zawodowego, instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Przeprowadzamy przeglądy stanowisk pracy, wykonujemy coroczne analizy stanu BHP, opiniujemy, kontrolujemy i doradzamy pracodawcy jak zapewnić bezpieczne warunki pracy pracownikom.

Dodatkowo dostosowaliśmy się do obecnej sytuacji i jesteśmy w stanie prowadzić szkolenia bhp z wykorzystaniem nowoczesnych technik multimedialnych. Do dyspozycji mamy też platformę e-learningową do przeprowadzania szkoleń okresowych. Ponadto prowadzimy szkolenia bhp tylko dla konkretnych przedsiębiorców, gdyż wiemy, że wówczas lepiej dotrzemy do pracowników, a szkolenie będą stricte dedykowane dla Państwa.

Jesteśmy w stanie prowadzić szkolenia w języku polskim i angielskim, ale porozumiewamy się również po rosyjsku, ukraińsku i norwesku.

Do prowadzenia szkoleń bhp i ppoż oraz pierwszej pomocy jesteśmy w stanie wykorzystać również wirtualną rzeczywistość w technologii VR, która oddziałuje zdecydowanie bardziej na wyobraźnię i wpływa na lepsze efekty kształcenia i przyswajania wiedzy.

Prowadzimy również próbne ewakuacje, szkolenia z zakresu praktycznego użycia gaśnic i hydrantów

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, zapraszamy do współpracy!