Znany-ksiegowy.pl biuro rachunkowe

Znany-ksiegowy.pl biuro rachunkowe

Dodano: 3 lata 3 miesiące temu
Z każdym nowym dniem naszej pracy, dążymy do doskonałości, którą pragniemy odzwierciedlać w naszych relacjach z klientami. Naszymi największymi atutami jest doświadczenie, regularnie wzbogacana wiedza i najważniejsze – dbałość o przedsiębiorców. Rzetelność usług zapewnia dostęp do fachowych portali i czasopism. Rzetelność i dokładność świadczonych usług jest podstawową dewizą naszego biura rozliczeniowego. Sukcesy i uznanie naszych klientów motywują nas do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji, kształcenia pracowników i poszerzania oferty naszego biura.
Ponadto biuro rachunkowe oferuje między innymi całościową obsługę księgową oraz kadrową działalności prowadzonych przez: osoby fizyczne, osoby prawne, jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, rozliczenia grup kapitałowych, rozliczenia firm zajmujących się produkcją, handlem , usługami oraz działalnością niezarobkową, rozliczenia metodą kasową w ramach podatku vat, rozliczenia działalności zajmujących się sprzedażą w Polsce i za granicą, rozbudowaną analitykę księgową nakierowaną zgodnie z preferencjami przedsiębiorców dla potrzeb analiz finansowych, planowanie, wykonanie i sprawozdawczość w jednostkach państwowych.

Rejestrujemy spółki. Korzystając z udzielonego pełnomocnictwa zastępujemy państwa we wszelkich czynnościach związanych z rejestracją spółki. Pomagamy w pozyskaniu dotacji na otwarcie działalności, a w trakcie dalszej współpracy także na rozwój firmy. Przy współpracy z doświadczonym teamem doradców finansowych i prawników sporządzamy rozliczenia podatkowe i wysyłamy wnioski o zwrot nadpłaconego podatku w krajach unii europejskiej. Wciąż czekamy na podjęcie przez ciebie decyzji o współpracy z naszym biurem rachunkowym. To będzie wspaniała decyzja. Podejmij ją właśnie teraz. Zadzwoń do naszego biura lub wyślij do nas na email z telefonem do siebie. Skontaktujemy się z państwem tak szybko jak to możliwe. Zapraszamy do współpracy.

Nazwa firmy GOLDI Aleksandra Lipart-Świda
Ulica Nad Markiem 5
Kod pocztowy 34-300
Miejscowość Żywiec
Region Śląskie
NIP 5532431950
Regon 243100740
Telefon 794 515 245
E-Mail biuro@znany-ksiegowy.pl