Sprzetbhp.pl - odzież robocza i artykuły BHP

Sprzetbhp.pl - odzież robocza i artykuły BHP

Dodano: 1 rok 8 miesięcy temu
Sprzetbhp.pl to miejsce, w którym czeka na Ciebie kompleksowe wyposażenie do pracy. Znajdziesz tutaj szeroki wybór odzieży roboczej i ochronnej, a także inne akcesoria BHP, które zapewnią Ci bezpieczeństwo na budowie, w laboratorium czy też w branży gastronomicznej. To najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie. Zamów i sam się przekonaj! To sklep, który działa od ponad 20 lat. Siedziby sklepów stacjonarnych mieszczą się w Krakowie, Niepołomicach i Wieliczce, firma prowadzi jednak działalność w całej Polsce dzięki sklepowi internetowemu. Duże doświadczenie i lata na rynku sprawiają, że oferuje jedynie odzież i artykuły BHP, które spełniają wszystkie normy wymagane na konkretnym stanowisku.

Odzież robocza z oferty sklepu to asortyment dostarczany przez uznanych producentów. To przede wszystkim produkty firm Polstar oraz Prowest. Dzięki temu na sprzetbhp.pl czeka na Ciebie niezwykle szeroka oferta odzieży roboczej i ochronnej. Znajdziesz tutaj ubrania odblaskowe, które zapewnią Ci dobrą widzialność o każdej porze dnia. Możesz wybierać spośród roboczych kurtek różnego typu - od klasycznych wiatrówek po ocieplane kurtki na najzimniejsze dni. Do tego dochodzą bluzy i polary robocze, a także inne elementy stroju do pracy - spodnie, koszulki czy też kamizelki. Oferta obejmuje także buty robocze: tutaj ubierzesz się od stóp do głów!

W sklepie czeka jednak również bardziej wyspecjalizowana oferta. To m.in. ubrania trudnopalne, przeznaczone do pracy w trudnych warunkach. Specjalistyczne kombinezony znajdą tutaj osoby pracujące z groźnymi substancjami chemicznymi. W ofercie sklepu są również artykuły BHP - od prostych odblasków po specjalistyczne maski. Sprzetbhp to także siła zatrudnionych pracowników. Na Twoje życzenie pomogą dobrać ubiór i wyposażenie do wskazanego stanowiska. Przy okazji możesz liczyć na dobrą cenę. Nie zwlekaj - odwiedź stronę sklepu jeszcze dziś!
Ulica Klimeckiego 14
Kod pocztowy 30-705
Miejscowość Kraków
Region Małopolskie
NIP 6781500509
Regon 351076422
Telefon +48126527643
E-Mail biuro@sprzetbhp.pl