Smartpage.pl - spotkania na portalu randkowym

Smartpage.pl - spotkania na portalu randkowym

Dodano: 2 lata 4 miesiące temu
Obecnie na rynku powstaje coraz więcej portali randkowych, które umożliwiają nam poznanie osób, których w realnym życiu prawdopodobnie byśmy nie poznali. Posiadanie kont na takich portalach ma swoich zwolenników i przeciwników. Jakie zatem są plusy, a jakie minusy?

W dzisiejszych czasach jesteśmy bardzo zabiegani, a poznawanie nowych osób jest wbrew pozorom trudniejsze. Ciągła praca, obowiązki domowe i inne zobowiązania zabierają nam większą liczbę czasu. Czasem uda się wyjść na miasto, ale zazwyczaj w gronie znajomych. A na siłowni? Mamy słuchawki na uszach i odcinamy się od rzeczywistości. Zatem na poznanie nowej osoby pozostaje niewiele przestrzeni. To waśnie dlatego warto posiadać konto na portalach randkowych - dzięki nim możemy poznać naprawdę wartościowe osoby.

Drugą stroną tego rozwiązania jest to, że poznajemy osobę, o której nic nie wiemy. Tylko czy podczas poznania kogoś w klubie wiesz, z kim masz do czynienia? Nie. Także ten argument jest dość mocno subiektywny. Dodatkowo w Internecie sporo osób zostawia ślad i paradoksalnie to o osobach z Internetu możesz mieć większą liczbę informacji już na starcie. Dlatego warto rozważyć opcję założenia konta na profilu randkowymi, oczywiście stosując zasadę ograniczonego zaufania. Zapraszamy.