Salwator.com.pl nowe mieszkania i apartamenty

Salwator.com.pl nowe mieszkania i apartamenty

Dodano: 3 lata 6 miesięcy temu
Deweloper posiadający olbrzymie doświadczenie w inwestycjach mieszkaniowych ma w tym momencie do zaoferowania nabywcom lokale mieszkalne w dwóch inwestycjach wykonywanych na obszarze Krakowa.

Pierwszą z nich są nowe mieszkania w Nowej Hucie - mówiąc dokładnie są to Wzgórza Krzesławickie, a więc obszar na wschodnim krańcu Krakowa. Powstające tam właśnie mieszkania są ostatnim etapem osiedla budowanego od kilku lat. Ich największymi zaletami są niewygórowane ceny, by nie powiedzieć niskie, za metr kwadratowy mieszkania oraz ciche i zielone otoczenie. Przyszli nabywcy będą też zachwyceni bardzo dużych rozmiarów balkonami, bądź w przypadku parterowych lokali ogródkami. Oczywiście w budynku znajdzie się winda oraz parking podziemny, co w dzisiejszych czasach zdaję się już być normą.

Druga propozycja ze strony dewelopera to apartamenty na Woli Justowskiej. Te z kolei cechują się perfekcyjną lokalizacją. Wola Justowska to niezwykle ceniona dzielnica Krakowa, gdzie znajduje się przewaga domów nad mieszkaniami. Miejsce to znajduje się w niedużej odległości od krakowskich błoń. Ta inwestycja obejmuje bardzo przestronne, trzy-kondygnacyjne, apartamenty z prywatnymi garażami, balkonami, tarasami i ogródkami, które znajdują się w bliźniaczych domach.
Nazwa firmy Salwator Sp. z o.o. Sp.k.
Ulica Gabrieli Zapolskiej 44
Kod pocztowy 30-126
Miejscowość Kraków
Region Małopolskie
NIP 6793081202
Regon 122540911
Telefon 12 688 90 00