Nasz strona to serwis dedykowany w całości ofertom biznesowym, oraz kupnie i sprzedaży firm. Od samego początku funkcjonowania na rynku naszym głównym celem jest skupianie ambitnych, uczciwych i rzetelnych przedsiębiorców, zainteresowanych nawiązywaniem wartościowych kontaktów oraz poszukiwaniem inspiracji dla swoich inwestycji. Wszystkie umieszczone na naszej stronie oferty są aktualne oraz dokładnie weryfikowane, przez co mają Państwo pewność dostępu do najwyższej jakości treści biznesowych.

Nasza platforma jest skierowana zarówno do osób, które chcą zamieścić ogłoszenie, o sprzedaży lub zakupie firmy, jak i do wszystkich tych biznesmenów, którzy poszukują inwestora lub wspólnika do prowadzenia działalności. Na łamach portalu publikujemy treści z różnych branż, w tym także z takich dziedzin jak budownictwo, doradztwo, finanse, gastronomia, marketing i firmy budowlane. Gwarantujemy także dostęp do szerokiej gamy ogłoszeń z dziedzin produkcji, transportu, restauracji oraz produkcji opakowań.

Zyskanie partnerów za pośrednictwem serwisu Platformainwestora.pl niweluje ryzyko nawiązania współpracy z niewypłacalnymi kontrahentami. Dlatego, że dokładnie weryfikujemy każdego potencjalnego potencjalnego wspólnika i pracujemy tylko ze uczciwymi podmiotami, dajemy Państwu szansę spokojnego rozwoju firmy.