Sklep Pets Are Family jest wyrazem miłości do zwierząt. Nasze zwierzęta traktujemy jako członków rodziny, dlatego szanujemy ich potrzeby oraz chcemy sprawiać, aby ich czas spędzony z nami, był pełen szczęścia i zdrowia. Jesteśmy sklepem internetowym z produktami dla psów i kotów. Naszym celem jest, aby zwierzaki i ich opiekunowie byli w 100% zadowoleni z naszych produktów. Oprócz zapewniania wysokiej jakości produktów zapewniamy doskonałą obsługę klienta. Jako opiekunowie psów i kotów wiemy, że zakup produktów dla zwierząt przez może być zniechęcające, dlatego oferujemy pomoc i doradztwo w wyborze idealnego produktu dla Twojego pupila. W ofercie posiadamy karmy renomowanych firm dla psów i kotów. Posiadamy również szeroki wybór:

akcesoriówzabawekposłaniasmakołykówubranek dla psówakcesoriów do pielęgnacjiartykułów, których mogą potrzebować opiekunowie psów i kotów.

Mamy również dostęp do wielu marek, których nie ma w naszej ofercie, więc jeśli nie widzisz tego czego szukasz, zapytaj (Napisz do nas) o specjalne zamówienie! Wkrótce naszą ofertę poszerzymy o artykuły dla opiekunów, a także legowiska własnej produkcji. Pet Are Family to sklep internetowy, ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś mógł/mogła osobiście odebrać produkt dla swojego pupila. Zapraszamy na Naszą Stronę Internetową, gdzie znajdziesz szczegółową ofertę petsarefamily.pl .
Nazwa firmy Ika Iwona Kawka
Ulica Rokitniańczyków 28B/6
Kod pocztowy 33-300
Miejscowość Nowy Sącz
Region Małopolskie
NIP 7342431735
Telefon 606 303 823
E-Mail biuro@petsarefamily.pl
Facebook Facebook
Instagram Instagram