Najlepszewycieczki.com.pl last minute

Najlepszewycieczki.com.pl last minute

Dodano: 3 lata 6 miesięcy temu
Nazywam się Tomasz Filak. OD 2008 roku jestem związany z branżą turystyczną. Specjalizuję się jako doradca wakacyjny dla osób planujących swoje zagraniczne wakacje. Zakładając portal Najlepszewycieczki.com.pl postanowiłem dzielić się swoim doświadczeniem i promować najlepsze w mojej opinii oferty last minute polskich biur podróży.

Zalewani przez biura podróży listą ofert, sprzecznymi komentarzami w internecie dotyczącymi hoteli oraz ewentualnymi kruczkami, tworzę miejsce, w którym dodaje tylko te oferty, które mnie interesują oraz z których sam bym skorzystał.

W dużej mierze promując konkretne miejsca i hotele kieruję się osobistą znajomością tych obiektów i oceną "własnym okiem".

W każdym wpisie podaję szczegóły dotyczące wyjazdu, wszystkie ew. dodatkowe koszty jak wizy czy lokalne podatki. Do każdej aktualnej oferty linkuję, by szybko online móc dokonać rezerwacji. Jako, że sam stacjonarnie w biurze obsługuje swoich klientów, chętnie odpowiem na wszystkie pytania wysyłane przez formularz kontaktowy czy za pomocą Messengera.