Mybarcelona.pl

Mybarcelona.pl

Dodano: 3 lata 5 miesięcy temu
Barcelona to jedno z najliczniej odwiedzanych miast Europy, które przyciąga turystów przez okrągły rok. Barcelona ma niezwykłe zalety, a jedną z nich jest nadmorskie położenie. Kilometry piaszczystych plaż, również w jej okolicach sprawiają, że jest to świetne miejsce wypoczynkowe. Stolica Katalonii jest znana przede wszystkim ze swojej infrastruktury, klimatu i niezwykłych atrakcji. Kto nie słyszał o słynnej, w dalszym ciągu nieukończonej świątyni Sagrada Familia czy słynnym klubie piłkarskim FC Barcelona z największym czynnym stadionem w Europie znajdującym się w dzielnicy Camp Nou?

Zafascynowani Barceloną prowadzimy blog, na którym znajdziesz bieżące informacje dotyczące miasta, a przede wszystkim praktyczne porady i opisy największych atrakcji w mieście oraz okolicach. Szybko odpowiadamy na wszystkie komentarze, często nawet po kilkunastu minutach czy kilku godzinach.

Na stronie zarezerwujesz bilety na zdecydowaną większość atrakcji, w tym karnety na przejazdy komunikacją publiczną czy lotniskowym autobusem.