Szukasz nietypowych dekoracji do wnętrza? Co powiesz na zieloną ścianę z mchu lub innych roślin, które nie wymagają codziennej pielęgnacji i nawadniania? Firma MOSS Decor, oferuje obrazy z mchu. Idealny dodatek dla osób, które uwielbiają naturę.

Jesteśmy bezpośrednim producentem wysokiej jakości ścian i obrazów z mchu i roślin stabilizowanych. Na naszej stronie możesz zapoznać się w naszą pełną ofertą. Możesz wybrać mech chrobotek lub leśny w różnych wariantach i kolorach. Co więcej, możliwe jest połączenie go z innymi roślinami, które stworzą cudowną, wiecznie zieloną kompozycję.

Nasza strona podzielona jest na kategorie, dzięki którym szybko znajdziesz potrzebne informacje. Jeśli nie jesteś pewien zakupu, możesz zawsze zamówić próbki chrobotka reniferowego. Co więcej, pomożemy Ci zaprojektować doskonały obraz z mchu i roślin.

Zapewniamy 2 lata gwarancji na nasze produkty. Oferujemy także dostawę oraz profesjonalny montaż. Zielona ściana w salonie lub innym pomieszczeniu na pewno sprawi, że będziesz chętniej wracał do tego miejsca. Odwiedź naszą stronę MOSS Decor, zapoznaj się z produktami, które dla Ciebie przygotowaliśmy i zamów cudowne rośliny na ścianę już teraz!
Nazwa firmy MOSS Decor
Ulica Murarska 19/6U
Kod pocztowy 31-311
Miejscowość Kraków
Region Małopolskie
NIP 6783160182
Regon 364 295 281
Telefon 533 377 990
E-Mail studio@mossdecor.pl
Facebook Facebook
Instagram Instagram