Minitrans.com.pl przewóz osób Kraków

Minitrans.com.pl przewóz osób Kraków

Dodano: 2 lata 9 miesięcy temu
Nasza firma oferuje przewóz osób busami turystycznymi. Fachowe usługi obejmują w szczególności transport pasażerski dla grup zorganizowanych. Przewozy autokarowe realizowane są przez kierowców o dużym doświadczeniu w branży turystycznej i zaangażowaniu w powierzoną pracę. Wysokiej klasy busy zapewniają pełen komfort podróży. Mini-trans działa w obszarze miasta Kraków. Planujesz wesele i chcesz zorganizować transport swoim gościom lub szukasz transferu na, lub z lotniska? Nasza firma specjalizuje się w tym obszarze. Przewóz osób i przewozy autokarowe naszej firmy nie ograniczają się tylko do terenu Polski.

Nie boimy się wyzwań, podróżujemy w różne części Europy, a przyjeżdżającym z zagranicy pokazujemy piękno naszego kraju. Obsługujemy zarówno wyjazdy krajowe, jak i zagraniczne. Do obsługi grup zagranicznych angażujemy kierowców posługujących się językiem angielskim. Nasze busy świetnie się sprawdzą także przy przewozach turystycznych do atrakcji z okolic miasta Kraków. Zaplanujemy dla Ciebie przejazd do Kopalni Soli w Wieliczce, obozu Auschwitz-Birkenau i innych punktów.

Nawiąż współpracę z profesjonalnym przewoźnikiem Mini-trans. Każde zlecenia na przewozy autokarowe analizujemy indywidualnie, dopasowując busy do Twoich wymagań. Z Mini-trans przewóz osób jest zawsze bezpieczny. Oferujemy atrakcyjne ceny i pełen profesjonalizm. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą bądź chcesz zarezerwować któryś z naszych autokarów wraz z kierowcą — skontaktuj się z nami. Zachęcamy do współpracy osoby z miasta Kraków i okolic.