Praca małych i średnich firm lub też biur rachunkowych opiera się o prawidłową księgowość. W obecnej dobie pracę można sobie ułatwić, sięgając po specjalne aplikacje, które sprawiają, że mała księgowość jest prosta - jedną z nich jest SKP Super Księga Podatkowa.

Program księgowy SKP skierowany jest do firm i biur rachunkowych, w których prowadzona jest Książka Przychodów i Rozchodów lub Ryczałt Ewidencjonowany. Dzisiaj jest to unikatowy KPiR program do księgowości, który można w dowolny sposób konfigurować. Program pomaga zadbać o prawidłowość rejestrów czy ksiąg, jest tutaj mnóstwo modułów. Bezproblemowo da się wybrać VAT, kilometrówkę bądź też płace. Niezależnie od form księgowości, program mała księgowość na pewno przyda się w dowolnej firmie. KPiR program księgowy SKP posiada znacznie więcej zalet. Regularnie jest aktualizowany, a więc można być pewnym, że jest kompatybilny z obecnymi przepisami. Producent zapewnia też pomoc przez telefon i e-mailową w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów. Dołączane darmowe e-szkolenie pokazuje, jak korzystać z KPiR programu.

SKP to idealny KPiR program, który pomaga w księgowości. Jego cena zależy od ilości opcji, których wymagamy. Wraz z rozwojem prowadzonej firmy można dokupić niezbędne funkcje - program zmienia się wraz z rozwojem działalności. W taki sposób da się zaoszczędzić, albowiem nie trzeba kupować funkcji, jakich kompletnie nie potrzebujemy. To oprogramowanie sprawia, że mała księgowość jest łatwa.

Jeśli obecnie korzystasz z innego oprogramowania do małej księgowości, ale nie będzie ono już dłużej rozwijane i aktualizowane, bądź też jesteś zawiedziony poziomem obsługi klienta i udzielaną pomocą - warto wymienić je na sprawdzony program księgowy SKP Super Księga Podatkowa.


Nazwa firmy FORMSOFT sp. z o.o.
Ulica ul. św. Antoniego 23
Kod pocztowy 50-073
Miejscowość Wrocław
Region Dolnośląskie
NIP 8971802953