INNmed.pl medycyna informacyjna i biorezonans

INNmed.pl medycyna informacyjna i biorezonans

Dodano: 3 lata 5 miesięcy temu
W tym na wskroś nowoczesnym gabinecie specjalizującym się w medycynie naturalnej znajdziesz szereg wyjątkowych zabiegów czy terapii opierających się właśnie na medycynie naturalnej. Gabinet mieści się zaraz obok Poznania i posiada najwyższej klasy sprzęt, w tym biorezonans czy generator plazmowy (Sanoplazma).

Fachowa obsługa czy usługi świadczone na najwyższym poziomie zapewne utwierdzą Cię w tym, że to idealne miejsce na zabieg taki jak elektrostymulacja mięśni czy bańki chińskie. Wykonasz tutaj też masaż limfatyczny (całego ciała, twarzy, bądź innych wybranych partii ciała) lub biorezonans. Ponadto w ofercie placówki jest także kilka różnorodnych terapii naturalnych, na czele z hirudoterapią, a więc zabiegiem z zastosowaniem pijawki lekarskiej. Inne dostępne terapie to ozonoterapia oraz terapia Rife’a.

Chcąc wykonać zabieg w tym gabinecie dobrze jest się wcześniej zapoznać z przeciwwskazaniami do niego. Nie wolno bowiem sięgać po usługi, które w poszczególnych stanach (jak ciąża) czy przypadkach zdrowotnych, mogą niekorzystnie wpłynąć na pacjenta. Gabinet zachowuje wszelkie wymagane, a nawet więcej, zasady bezpieczeństwa, dbając o zdrowie i samopoczucie swoich pacjentów. Obowiązuje tutaj również umawianie wizyt, czyli rejestracja telefoniczna.
Nazwa firmy PNN Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp.k.
Ulica Rynek 14/3
Kod pocztowy 62-020
Miejscowość Swarzędz
Region Wielkopolskie
NIP 9721191420
Regon 300986440
Telefon 604 797 925
Facebook Facebook