Hyzowie.com sadzonki ze szkółki róż

Hyzowie.com sadzonki ze szkółki róż

Dodano: 3 lata 5 miesięcy temu
Gospodarstwo ogrodnicze zajmujące się od długich lat profesjonalną produkcją róż. Jest to sprawdzona szkółka róż, która ma w ofercie zarówno sadzonki róż (krzewów) jak i też róże cięte (bukiety). Do sprzedaży w szkółce trafiają jedynie najwyższej jakości krzewy róż oraz róże cięte. Są one starannie i drobiazgowo selekcjonowane, aby wykluczyć możliwość sprzedaży róż niespełniających wysokich norm jakości.

Od kliku lat klienci szkółki mają również możliwość nabywania niemal wszystkich dostępnych w gospodarstwie ogrodniczym róż przez internet. Sprzedaż online odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego, jakim na co dzień administruje ta szkółka róż. W asortymencie są sadzonki róż setek tych wspaniałych kwiatów w najróżniejszych odmianach. Nabyć można krzewy róż mocno i wyraźnie pachnących czy o słabszym powonieniu. Róże barwy żółtej, czerwonej, białej, herbacianej i innych kolorów, a także o barwach wielokolorowych. Klient może wybierać wśród takich róż jak róże okrywowe, parkowe, pnące, rabatowe i inne.

Należy zwrócić jedynie uwagę, iż zakupione w sklepie online sadzonki róż są dostarczane do nabywców wiosną i jesienią, czyli w czasie w jakim sadzonki róż są odpowiednie do przesadzania. Cała sprzedaż internetowa jest dostarczana przesyłkami kurierskimi, do których róże są doskonale przygotowane, i która nie szkodzi w żadnym stopniu wysyłanym różom.
Nazwa firmy Gospodarstwo Ogrodnicze Hyży Bronisław
Ulica Bilczyce 174
Kod pocztowy 32-420
Miejscowość Bilczyce
Region Małopolskie
NIP 6831079332
Regon 351579815
Facebook Facebook