Firma Bożeny Myszczyszyn świadczy usługi w zakresie pośrednictwa kredytu hipotecznego i gotówkowego. Działalność prowadzona pod nadzorem KNF, wpis do rejestru pośredników.

Ekspert kredytowy Bożena Myszczyszyn w swojej pracy bazuje na zdobytej wiedzy i doświadczeniu. Ukończyła studia wyższe magisterskie oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Posiada Europejski Certyfikat Bankowca w ramach systemu standardów kwalifikacyjnych Związku Banków Polskich nr 2017/032.

Jeśli jesteś na etapie wyboru nieruchomości i potrzebujesz zweryfikowania zdolności kredytowej oraz porównania ofert kredytów hipotecznych to zapraszamy do kontaktu z ekspertem kredytowym.

Pośrednik świadczy usługi faktyczne związane z kredytem, a to oznacza dostęp do narzędzi bankowych i procesowanie wniosków w aplikacjach bankowych. Oszczędzasz dzięki temu czas, bo w jednym miejscu sprawdzisz oferty banków i w jednym miejscu złożysz wnioski kredytowe. Jako ekspert kredytowy Bożena Myszczyszyn towarzyszy Klientowi w trakcie spotkania w banku i zawierania umowy kredytowej pomagając również w spełnieniu warunków uruchomienia kredytu i zobowiązań wynikających z umowy.

Współpracując z firmą Bożeny Myszczyszyn również po uruchomieniu kredytu masz możliwość bezpłatnych konsultacji.

Zapraszamy do skorzystania z usług pośrednika kredytowego.  
Nazwa firmy Bożena Myszczyszyn
Ulica Plac Wiosny Ludów 2
Kod pocztowy 61-831
Miejscowość Poznań
Region Wielkopolskie
NIP 7811168636
Regon 302012593
Telefon 607 212 013
E-Mail bozena.myszczyszyn@ekspertka.pl
Facebook Facebook