Polecamy EiExpert.pl - inteligencja emocjonalna szkolenia

EiExpert.pl - inteligencja emocjonalna szkolenia

Dodano: 9 miesięcy 2 tygodnie temu

EI Expert to firma, która stała się liderem w dziedzinie inteligencji emocjonalnej (IE). Działając na styku nauki i praktyki, skupia się na edukacji i rozwoju umiejętności związanych z rozumieniem i zarządzaniem emocjami. Więcej na stronie eiexpert.pl.

Działalność EI Expert:

  • Edukacja: poprzez warsztaty, szkolenia i seminaria, EI Expert dostarcza zarówno jednostkom, jak i organizacjom praktyczną wiedzę na temat IE.
  • Usługi dla Firm: oferuje spersonalizowane programy szkoleniowe, które pomagają zespołom i liderom w budowaniu silniejszych relacji i efektywności.
  • Rozwój Indywidualny: dla osób pragnących zgłębić swoją inteligencję emocjonalną, EI Expert proponuje indywidualne konsultacje i sesje coachingowe.
  • Badania i Innowacje: firma angażuje się w badania w dziedzinie IE, współpracując z uczonymi i ekspertami, aby być na czele najnowszych odkryć i trendów.

Z zaangażowaniem i pasją, EI Expert dąży do uczynienia inteligencji emocjonalnej dostępną i zrozumiałą dla wszystkich. Dzięki różnorodnej ofercie usług i wsparciu wykwalifikowanego zespołu, EI Expert jest idealnym partnerem dla tych, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności w tej kluczowej dziedzinie.


Ulica Kręta 2/4
Kod pocztowy 20-341
Miejscowość Lublin
Region Lubelskie
NIP 9462683937
Regon 381587955
Telefon 783306438
E-Mail marketing@eiexpert.pl
Facebook Facebook
YouTube YouTube
Instagram Instagram
Twitter Twitter