Dom weselny - wiesiolka.pl

Dom weselny - wiesiolka.pl

Dodano: 2 lata 8 miesięcy temu
Wiesiółka to miejsce piękne, spokojne i niemalże sielankowe . Chcemy, aby prowadzony przez nas dom weselny był miejscem gdzie każdy będzie czuł się komfortowo i swobodnie. Wiesiółka to wręcz oaza spokoju i szczęścia otaczająca swoją magią wszystkich, którzy zdecydują się tu przyjechać.

W bezpośredniej bliskości drogi krajowej numer 10, między Bydgoszczą a Szczecinem znajduje się miejsce, obok którego nie można przejechać obojętnie. Niecałe 15 km od Wałcza i 20 km od Piły powstał przepiękny zespół pałacowo-parkowy obejmujący swoim zasięgiem powierzchnię 4 ha. Ogrodzony oraz odpowiednio zabezpieczony Park Dworski wraz z XIX-wiecznym Pałacem to miejsce, które budzi nasz respekt a jednocześnie wydaje się być dla nas drugim domem. Okalające park lasy a także rzeki i jeziora tworzą wspaniały krajobraz, którego wygląd można określić mianem baśniowego. To dodaje temu miejscu magii i unikalności. Płynąca tuż obok rzeka Dobrzyca daje dodatkowe możliwości zapewnienia Gościom rozrywki w postaci spływu kajakowego.

W Wiesiółce oferujemy zatem nie tylko piękne wnętrza i przestronne sale weselne. To przede wszystkim doskonała kuchnia i sprawna organizacja wesel czy też konferencji. To także potężny kompleks doskonale wkomponowany w warunki przyrodnicze i świetnie wykorzystujący je. To nie tylko miejsce zabawy przy stołach lub na parkiecie ale także unikalne scenerie, czasem dreszczyk emocji a za każdym razem przygoda, którą wspomina się przez całe życie z nieukrywanym rozrzewnieniem.

W związku z pandemią koronawirusa ceny usług mogą ulegać zmianom. Jest to przede wszystkim podyktowane dynamicznym wzrostem kosztów stałych. Ceny ulegają zmianom wraz z nowym rokiem kalendarzowym.


Nazwa firmy Firma Handlowo-Usługowa "G R E M E D" Grzegorz Mędryk
Ulica Wiesiółka 22
Kod pocztowy 78-600
Miejscowość Wiesiółka
Region Zachodniopomorskie
NIP 7651349167
Regon 570317652
Telefon +48 692 995 845
E-Mail kontakt@wiesiolka.pl