Wypożyczalnia rowerów Bolton to przede wszystkim najnowocześniejsza i najnowsza usługa tego typu dostępna w Jeleniej Górze. Nasza flota składa się głównie z rowerów elektrycznych typu S-Pedelec od renomowanej szwajcarskiej firmy Stromer oraz E-bike'ów od chorwackiej firmy MS Energy. Rowery z napędem elektrycznym stają się coraz bardziej popularne, umożliwiając wygodne poruszanie się bez względu na wiek, kondycję fizyczną i teren. Dzięki temu nasze niezawodne rowery mogą być używane przez wszystkich, również przez dzieci powyżej 8. roku życia.

Obecnie posiadamy trzy dogodne lokalizacje, gdzie można wypożyczyć nasze rowery: Jelenia Góra, Mysłakowice i Karpacz, co umożliwia nam obsługę turystów w samym sercu Karkonoszy. Oferujemy także całkowicie bezpłatny dowóz wypożyczonych rowerów w obrębie 15 km od naszych lokalizacji.

Nasza wypożyczalnia rowerów elektrycznych cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród miłośników górskiej turystyki rowerowej, jak i osób, które chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Dodatkowo, oferujemy możliwość zorganizowania wycieczek grupowych z doświadczonym przewodnikiem górskim. Możesz z nim odkrywać okoliczne parki i pałace oraz dowiedzieć się wielu interesujących faktów historycznych i nie tylko o pięknej Kotlinie Jeleniogórskiej, położonej u stóp Karkonoszy. Podczas wycieczek z przewodnikiem możesz czuć się pewnie, ponieważ nasi wykwalifikowani doradcy zajmą się wszelkimi ewentualnymi sytuacjami awaryjnymi, takimi jak przebita opona czy zepsuty łańcuch.

Jesteśmy dostępni przez cały sezon, pracując przez 7 dni w tygodniu. Możesz wygodnie zarezerwować rower telefonicznie lub mailowo. Oferujemy konkurencyjne ceny, a dla naszych stałych klientów, grup złożonych z co najmniej 5 osób oraz współpracujących obiektów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.