Ubezpieczenia które oferuje Bezpieczny.pl zostały stworzone w oparciu o potrzeby Klientów oraz przy współpracy z Generali. Nasze produkty ubezpieczeniowe charakteryzują się innowacyjnością do bezpieczeństwa i ochrony, którą oferujemy. Każda osoba zapozna się z zakresem tak, aby świadomie wybrać ubezpieczenie spełniające aktualne potrzeby dla swoich dzieci, siebie, swoich bliskich oraz dla swojego psa.

Sklep z ubezpieczeniami online Bezpieczny.pl znajdziesz to czego szukasz i wybierzesz najlepsze ubezpieczenie. Ubezpieczenie, które kupisz przez internet z profesjonalną pomocą agenta ubezpieczeniowego.


Bezpieczny.pl - idealne miejsce gdzie zapoznasz się ubezpieczenia. Oferujemy innowacyjne ubezpieczenia, między innymi dla dzieci i młodzieży: NNW szkolne, ubezpieczenia dla pracowników szkół oraz przedszkoli, polisy na życie dla osób w wieku 18-60 lat oraz 61-80 lat, ubezpieczenie auta w podróży po Polsce i po Europie, ubezpieczenia w podróży działające na całym świecie lub w wybranych regionach, pierwsze w Polsce niezależne ubezpieczenie psa, ubezpieczenie samochodu OC/AC.

Serwis Bezpieczny.pl to najlepszy sposób na wybór ochrony ubezpieczeniowej, który pozwala na samodzielny wybór a także łatwe skorzystanie z pomocy lokalnego pośrednika, który na miejscu pomoże i przedstawi najlepszą ofertę, a także pomoże na każdym etapie, nawet przy zgłaszaniu szkody. Bezpieczny.pl pozwala na uzyskanie pomocy zdalnej za pomocą innowacyjnej technologii - pomoc w wypełnieniu formularza zakupowego przy pomocy z pośrednikiem ubezpieczeniowym na odległość - bez wychodzenia z domu - 100% online.