Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych! Firma Beatabus to lider w branży przewozów pasażerskich z terenu Polski do Niemiec oraz powrotne. Obsługujemy woj. pomorskie i zachodniopomorskie. Jesteśmy zawsze gotowi sprostać wymaganiom naszych klientów, oferując wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny.

Nasza flota pojazdów składa się z nowoczesnych i bezpiecznych autobusów oraz busów, które są wyposażone w klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi, wygodne siedzenia i systemy bezpieczeństwa, które zapewniają bezpieczeństwo podczas każdej podróży. Oferujemy przewozy pasażerskie i towarowe na terenie całej Polski i Niemiec, a nasze busy do Niemiec są dostępne z województw pomorskiego i zachodniopomorskiego.

Nasi kierowcy to doświadczeni specjaliści, którzy zawsze dbają o komfort i bezpieczeństwo pasażerów oraz o terminowość dostaw towarów. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom wysoką jakość usług oraz pełne zadowolenie z naszych przewozów.

Jeśli potrzebujesz solidnej i profesjonalnej firmy transportowej, skontaktuj się z nami już dziś! Oferujemy elastyczność w dostosowaniu naszych usług do potrzeb klienta, dlatego zawsze znajdziemy najlepszą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszych usług transportowych i ciesz się bezpiecznymi i komfortowymi przewozami!


Nazwa firmy EXPRES BUS
Ulica Gdyńska 122/1
Kod pocztowy 76-200
Miejscowość Słupsk
Region Pomorskie
Telefon 535300997
E-Mail biuro@beatabus.pl
Facebook Facebook
YouTube YouTube
Instagram Instagram