Nowy projekt katalogu Promuje.eu

Opublikowano: 2 lata 3 miesiące temu Autor: admin

Mamy wielką przyjemność zaprezentować nasz nowy projekt katalogu stron pod adresem Promuje.eu opartym na całkowicie nowym silniku iDir, którego autorem jest dobrze znany w kręgach SEO Mariusz Wysokiński założyciel Firmy INTELEKT znany też bliżej, jako General_Depet m. in. z Forum PIO.

Mariusz Wysokiński jest autorem znanego skryptu, z jakiego korzysta zapewne w większości Świat SEO poszukując katalogów stron, mowa tu oczywiście o SEOKatalogu.

Przez ostatnie dwa miesiące mieliśmy przyjemność uczestniczyć w końcowej fazie przygotowań, jako konsultanci i "dopieszczaniu" funkcjonalności projektu, wymieniliśmy setki spostrzeżeń i spędziliśmy dziesiątki godzin na analizie, ale było warto, gdyż projekt w wersji finalnej jest "uszyty" według najnowszych trendów.

Dzięki temu możemy zaprezentować projekt iDir, jako pierwsi w Polsce. Nie zabrakło również (jak to zawsze miało miejsce w naszych katalogach) indywidualnych modyfikacji, których nie posiadają wersje domyślne a dodatkowe są w drodze. Administracja katalogiem to przyjemność a od strony Użytkownika (mamy taką nadzieję) użytkowanie będzie równie przyjemne i nowy projekt przypadnie Wam do gustu. Jeśli tak się stanie w niedalekiej przyszłości mamy w planach sukcesywnie wymieniać silnik w pozostałych naszych katalogach, dlatego tak ważne są Wasze opinie i uwagi. 

Zapraszamy do wymiany spostrzeżeń.