Megaoutdoor to doskonałe miejsce dla miłośników górskich wędrówek. W naszej ofercie znajdziesz buty turystyczne Salomon, które sprawdzą się nie tylko na górzystej powierzchni, ale także i na nizinach. Wszystkie produkty są wykonane z dokładnością. Co więcej, wyposażone są w specjalne technologie, które ułatwiają wędrówki.

Jednak obuwie trekkingowe, to nie wszystko. U nas znajdziesz także doskonałe buty do biegania Salomon, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających sportowców. Przygotowaliśmy dla Ciebie, także ofertę butów zimowych, dziecięcych, sandałów oraz wysokogórskich i podejściowych.

Buty to nie wszystko. Musisz także posiadać odpowiednią odzież. Dlatego też nasz sklep internetowy oferuje wszystkie elementy, które potrzebne są, aby stworzyć doskonały strój. Znajdziesz u m.in. skarpetki, kurtki, koszulki, nakrycia głowy i rękawice. Wszystko, aby wycieczki i wykonywany przez Ciebie sport był czystą przyjemnością.

Dlatego, jeśli chcesz w pełni się wyposażyć odwiedź naszą stronę. Znajdziesz tu także plecaki oraz torby. Zobacz pełną ofertę i zapoznaj się z asortymentem.
Ulica Kałuży 1
Kod pocztowy 30-111
Miejscowość Kraków
Region Małopolskie
NIP 6770044605
Regon 003892312
Telefon 12 423 61 88
E-Mail info@megaoutdoor.pl
Facebook Facebook
Instagram Instagram