Medycyna estetyczna Kraków - klinikagenesis.pl

Medycyna estetyczna Kraków - klinikagenesis.pl

Dodano: 1 miesiąc 1 tydzień temu

Klinika medycyny estetycznej Genesis znajduje się w Krakowie. Zakres usług, które realizujemy, obejmuje powiększanie biustu, powiększanie pośladków czy też zabiegi laserem. Jesteśmy w stanie poradzić sobie także z realizacją takich zabiegów jak redukcja wiotkiej skóry, liporzeźbienie i wiele innych. Cały czas inwestujemy w nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że zabiegi medycyny estetycznej w naszej klinice są najwyższej jakości. Dodatkowo możemy pochwalić się, że jesteśmy pierwszą w Europie placówką wykorzystującą VaserLipo 4D High Definition do rzeźbienia kończyn dolnych. 

Dodatkowo bazując na naszym doświadczeniu prowadzimy bloga, gdzie publikujemy artykuły, które pozwalają na zgłębienie znajomości tematu medycyny estetycznej. Dzięki tej wiedzy wybór odpowiedniego zabiegu stanie się o wiele prostszy. Ponadto w razie wątpliwości kadra naszych specjalistów pomoże i doradzi w zakresie wyboru dedykowanej usługi. 

Bardzo serdecznie zapraszamy do pełnego zapoznania się z oferowanymi przez nas zabiegami medycyny estetycznej. Z całą pewnością dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i świetnej kadrze poradzimy sobie z każdym, nawet najtrudniejszym przypadkiem.


Nazwa firmy Klinika Genesis
Ulica Józefa Korzeniowskiego 39
Kod pocztowy 30-214
Miejscowość Kraków
Telefon 690 070 790